GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

TR SİPARİŞLER

Sipariş verdiğinizde teslimat adresiniz ve ürünleriniz kargo yazılımımız ile onaylanır. Bu noktada siparişi değiştiremeyiz veya iptal edemeyiz. Yanlışlıkla bir sipariş verdiyseniz, teslimattan sonra iade etme olanağınız olacaktır.

İADELER

Bir şeyi iade etmek istiyorsanız, iade talep etmek ve göndermek için teslimat tarihinden itibaren 14 gününüz vardır. Buradan iade talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş numaranıza ve siparişi vermek için kullandığınız e-posta adresine ihtiyacınız olacak. İade kargosu size aittir.

GARANTİ

Beklenmedik bir şekilde ürününüzde bir üretim hatası olduğuna inanıyorsanız, teslimattan itibaren 5 iş günü içinde bize bildirmeniz gerekir. Ürününüzde herhangi bir anda gözle görülür bir sorun ortaya çıkarsa, sadece iletişime geçin, bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü şahıslarla paylaşmayız veya satmayız. Bilgileriniz yalnızca siparişinizle ilgili olarak sizinle iletişim kurmak için kullanılır. Bülten e-postalarımızı sitemize kaydolarak veya sipariş verdikten sonra ödeme sırasında almayı seçebilirsiniz. Tüm işlemler endüstri standardı 256 bit SSL şifreleme kullanılarak işlenir. Kredi kartı bilgileriniz asla saklanmaz.

 

TELİF HAKLARI

Bu site ve tüm içeriği, Türkiye'de 8430669906 KDV numarasıyla kayıtlı bir şirket olan The Gorgons Deri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir ve bu şirket tarafından işletilmektedir. GORGONS tescilli bir ticari markadır.

Deri Tasarımlar, Deri Peçetelik, Deri Amerikan Servisi, Deri Ürünler, Deri Ev Ürünleri