• GORGONS

ÇOCUK ODALARINA GORGONS'TAN SAF BİR DOKUNUŞ
Ebeveynler çocukları için her türlü güven ortamını sağlarken, onların keyif alacakları mekanlarda yaratmaktadırlar. Çocuk odaları hem oyun hem etkinlik hem de uyuma alanlarıdır. İçerisinde kullanılan malzemelerin alerjik reaksiyonlara neden olmaması, masum yapıya sahip olması ve çocuğa zarar vermeyecek şekilde parçacıklı olmaması gerekmektedir.

Gorgons kreasyonları, vegan deri, hakiki deri, sabit aksesuar ve doğal boyalarla oluşturulmuş tasarımlar içermektedir. Çocuğunuzun odasında kullanım kolaylığı sağlarken, kaliteli ve şık tasarımıyla özenle hazırlanmış çocuk odalarına sadeliğin huzurunu yansıtmaktadır.

Olmazsa olmazların başında gelen peçetelikler, oyuncakların ve etkinlik malzemelerin dekoratif bir biçimde saklanmasını sağlayan keçe kutular, çocuğunuzun eşyalarını kolayca taşımanızı sağlayan büyük çantalar, çocuk odalarınızda keyifle kullanacağınız tasarımlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Çocuğunuzun ismine yer vereceğiniz tasarımlar, yakınlarınızın çocukları içinde hem işlevsel hem de ince detaylar içeren özel bir hediye olmaktadır.