• GORGONS

BULUNDUĞU HER ALANA HUZUR KATAN TASARIMLAR GORGONS'TAN


Bulunulan her alanın farklı bir enerjisi ve farklı bir yansıması bulunmaktadır. Bazen sıkılan alandan başka bir alana geçerek negatifliğin atılması sağlanır. Aynı evin içerisinde iki oda arasında hissedilen enerji akışı farklılık gösterilebilir. Yani ev çok büyük olsa da kullanılmaktan keyif alınan kısım çok küçüktür ve kısıtlanma hissi yaratır.

Bazıları tüm gün mutfakta zaman geçirirken, bazıları yatak odasından çıkmak istemez. Rahatlık ve duygusal akış kısıtlı bir alana sığdırılarak geniş mekandan en az verimin alınmasına neden olabilmektedir.

Gorgons tasarımları kullanıldığı alana tasarım amacı olan sadeliğin enerjisini yansıtarak bu negatif duygusal akışı kırabilme özelliğine sahiptir. Mimar ve moda tasarımcısı olan Gorgons'un tasarımcı çiftinin aradıkları tasarımları bulamamasıyla ve kendilerinin tasarlamak istemesiyle doğan Gorgons tasarımları mekan ve trend uzmanı olan tasarımcılar tarafından oluşturulması doğal olarak var olan enerjininde açığa çıkmasına neden olmaktadır.

Gorgons'un sade, şık, modern ve kaliteli tasarımları kullanıldığı mekana kişisellik katmakta ve içerisinde bulunan kişiler üzerinde aitlik ve huzur etkisi yaratmaktadır.

Kreasyonun yapısında sessiz kalitenin sade huzuru yansıtacak detaylar bulunmaktadır. Yatak odanızda kullandığınızda gözünüzü yormayan aksesuar özelliği taşımasıyla zihninizi dinlendirebilir, kolay uykuya dalabilirsiniz. Daha az kullandığınız odanızda yer vererek o odayı aktif hale getirebilirsiniz. Gorgons tasarımlarının görevini tam yapabilmesi için kullanacağınız alanı belirlemeniz yeterli olacaktır. Günün, mekanın keyfini çıkarmanıza yaşam alanınıza derinlik kazandırmak oldukça kolay olacaktır.