GORGONS AMERİKAN SERVİS KOLEKSİYONU İLE IŞILDAYAN MASALAR


Tüm özel ve güzel anların ardından mutlaka birlikte yemek yenir hatta çoğu kez yemek yemek başlı başına bir araya gelmek için en geçerli bahanedir. Yemek masaları aslında mekanın sahibi hakkında oldukça fazla bilgi vermektedir. Menü seçiminden kullanılan tabak, çatal, kaşık, bıçak setine kadar her şey mekan sahibinin imzasını taşır. Tüm bunlarla bağımlı ama bir o kadar da bağımsız olarak masada kullanılan tamamlayıcı tasarımlar asıl vurgulayıcı ürün olma özelliğindedir.

Yani masada bulunan amerikan servis, peçete yüzüğü, bardak altlığı diğer unsurlara göre masadaki kişilere verilen önemin, değerin sessiz göstergesidir. Bu ayrıcalığı iyi bilen Gorgons tasarımcıları zahmetsiz şıklığın, sınırsız işlevselliğin ve kalitenin yer aldığı kusursuz amerikan servis koleksiyonuna imza attılar.

Her zevke hitap eden tasarımlarla oldukça farklı koleksiyonlar hazırlayan Gorgons tasarımcıları her biri el yapımı olan, farklı ebat ve şekillerde, ince detaylarla derinlik kazanan amerikan servis koleksiyonunu kullanıma sunarak her masayı özelleştirmeyi başarmışlardır.