• GORGONS

GORGONS'TAN AKILLI TASARIMLAR


Akıllı tasarım, var olan ürün algısını köklü olarak değiştiren, işlevselliği kadar dış tasarımıyla da dikkat çeken ve amaca uygun olacak şekilde tasarlanmış ürünlere verilen spesifik isimdir.

Gorgons tasarımcılarının tasarladığı Trimorphe Deri Peçetelik, akıllı tasarımın en çarpıcı örneklerinden biridir. Pratik kullanıma uygundur, Kullanıldığı alanda, basitliğin getirisi olan sadelik ve modernlik algısını yaratır.

Gorgons tasarımcıları Trimorphe Deri Peçetelik üzerine her biri detaylıca düşünülmüş ayrıntılar ekleyerek onu benzerlerinin ötesinde bir seviyeye ulaştırmışlardır. Vegan deri, antik broz aksesuar kullanarak el yapımı olarak tasarlanan Trimorphe Deri Peçetelik kare ve dikdörtgen çek-al peçete türleri için uygundur.

Trimorphe Deri Peçetelik, taba, kahverengi ve siyah renk seçenekleriyle tasarlanmıştır. Evinizin veya ofisinizin dekoruna uygun rengi seçebilir, dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Eğer farklı bir hediye arayışı içerisindeyseniz Trimorphe Deri Peçetelik çok özel bir hediye olabilir. El yapımı olması onu ne kadar önemsediğinizi, vegan deri ve sıfır atık felsefesiyle üretilmesi çevreye duyarlı olduğunuzu vurgularken hediye edeceğiniz kişinin ismini tasarımın üzerine ekleyerek kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.