• GORGONS

GORGONS TASARIMLARI ZANAATKAR ELLERİNDEN HAYATINIZA YANSIR


Kaliteli ürünün uzun süre kullanıma uygun olması, sağlık yönünden koruyucu özelliklere sahip olması en önemli tercih nedenlerinden biridir. Seri üretimle üretilmiş ürünlerde doğru kaliteyi yakalamak başlı başına şans unsurudur.

Kaliteyi şansa bırakmak isteyenlerin ise el yapımı ürünlere olan talebi artarak devam etmektedir. El yapımı ürünler üreten kişi tarafından dokunularak yapıldığından dolayı kalitesine, tasarımına ters düşen ayrıntılar anında fark edilerek müdahale edilmesine olanak sağlamaktadır. El üretimi olan ürünler doğanın var oluş hikayesiyle harmanlanmaktadır.

Gorgons tasarımcılarının üstün kreasyonları usta zanaatkarların elinde gerçeğe dönüşmektedir. Tarihin üretim algısı hala kalitesi ve hazırlanma aşamalarıyla seri üretimin önüne geçmektedir. Gorgons'un modern tasarımları klasik emek yoğun gücüyle hayatınızdaki yerini almaktadır.

Gorgons tasarımları sadece hayatı kolaylaştıran ürünler olarak değil tercih eden kişinin hayat standartı ve stilini de yansıtan ürünler olarak hayata geçirilmiştir. Tasarımların ana malzemesi olan deri, aksesuar ve diğer malzemeler tasarımlarına uygun olarak zanaatkarların elinde şaheser haline gelmektedir.

Hayatına özel bir dokunuş yapmak isteyenler için her mekana uygun tasarımların yer aldığı kreasyonlarla Gorgons hayatınızda köklü bir değişiklik yapmaktadır.

Yunan Mitolojisinin kahramanlarının lirik hikayesi el yapımı Gorgons tasarımlarıyla yeniden yaşanmaktadır.