• GORGONS

GORGONS TASARIMLARIYLA İŞLEVSİZ ŞIKLIK RAFA KALKIYOR


Dekorasyon ürünleri sadece mekana şıklık katmak, mekan sahibinin stilini yansıtmak amaçlı kullanılmaktadır. Dekorasyon ürünlerinin işlevselliği sadece tasarımlarından ibaret kalmaktadır. Herhangi bir kullanım alanları bulunmamaktadır.

Gorgons tasarımları dekorasyon ürünü algısını yıkarak mekanda stil simgesi olarak kullanılan ürünleri işlevsel hale getirmektedir. Sade, modern, kaliteli dokusu, dekorasyon trendlerini yakalayan aksesuar detayları ve trend renkleriyle görselden ibaret olan aksesuarları derinleştirip keyifle kullanıma sunmaktadır.

Son dönemin akımlarından olan dekorasyonda sadelik nedeniyle doğru ürünü bulmak oldukça zorlaşmaktadır fakat Gorgons sadece aksesuar olarak kullanılan ürünleri işlevsel hale getirerek ve tasarımın ilham kaynağı olan sadeliği yansıtmaya devam ederek doğru aksesuara giden zorlayıcı süreci sonlandırmaktadır.

Evinizin her odasında her alanında keyifle kullanacağınız kreasyonları özenle hazırlayan Gorgons ile herkes stilinizin kaliteli yansımasına hayran kalacaktır.