• GORGONS

GORGONS TASARIMLARIYLA OLUMLAMANIN GÜCÜNÜ AÇIĞA ÇIKARIN
Kişisel gelişim uzmanlarının son dönemlerdeki en popüler konusu olan "olumlama" her yerde karşımıza çıkmaktadır. Olumlamanın kelime anlamı; içerisinde bulunan negatifliğin zıttını sürekli tekrarlayarak negatifin pozitife dönüşmesini sağlamaktır. Olumlama sadece sözlerle değil eylemlerle de gerçekleştirilmesi mümkün bir olgudur. Yoran rutinler değiştirilmek istendiğinde tersi eylemler gerçekleştirilerek rutin algısının kırılmasını sağlayabilmektedir.

Olumlama evdeki enerjinin açığa çıkarılması durumlarında da gerçekleşebilmektedir. Ev içerisine yerleştirilen doğru ürünler var olan eşyaların algılanmasını farklılaştıracağı için pozitif bir izlenim uyandırmaktadır.

Gorgons tasarımları mekan olumlamasında kullanılabilinecek en doğru ürünler arasında yer almaktadır. Sadeliğinden gelen şıklığı, kalitesi, göz yormayan zevkli detayları ve doğanın parçası olan renk seçenekleriyle mekanın ambiyansında köklü bir değişiklik yapmaktadır. Sadece modern görüntüsüyle değil işlevsel özellikleriyle de iki yönlü kullanımı en çok tercih edilme özelliklerinden biridir. Mekan olumlaması yapılırken var olan eşyaların arasında doğru alanda konumlandırılmalıdır.

Yunan Mitolojisinden ilham alınan Gorgons tasarımları her alanda size yansıyan enerjiyi açığa çıkararak hem stilinizin hem de sizin hislerinizin doğal yansıması olacaktır.