• GORGONS

HER KONSEPTE UYGUN HYMEN ÇANTA


Gorgons tasarımcıları stil sahibi kadınlar için farklı kullanım amaçlarına uygun Hymen çantayı kullanıma sunmaktadır. Hymen Yunan Mitolojisinde Evlilik Tanrısı olarak bilinmektedir. Hakiki deriden sıfır atık felsefesiyle tasarlanan işlevsel çanta adını Yunan Mitolojisinden almaktadır.

Hymen çantanın kapak kısmı aslında gizli bir cepten oluşmaktadır. İç hacmi dışında fazladan depolama alanı oluşturmaktadır. İç kısımdaki bölmeler çanta içi düzenini kolaylaştırmaktadır.

Hem spor hem de klasik kombinlere tam uyum sağlar. İster kol askılı isterseniz el çantası olarak kullanabilinecek şekilde tasarlanmış olması fazladan bir çanta daha bulundurmanıza gerek bırakmamaktadır.

Hymen çanta el yapımı olarak üretilmektedir. Çantada kalite arayanlar için Hymen en doğru tercihtir. Sade tasarımı ile geniş kullanım imkanı sunmaktadır. Siyah ve bordo renk seçenekleriyle hakiki deri kullanılarak tasarlanmıştır. Kullanılan malzemelere bağlı olarak uzun kullanım ömrüne sahiptir. Temizleme ve saklama şartları oldukça kolaydır.


Hymen hakiki deri çanta her kadının sahip olmayı istediği şıklıkta ve işlevsellikte bir çantadır. Kadınlar kullandıkları çantanın pratik kullanıma uygun olmasını, kaliteli durmasını, şık tasarıma sahip olmasını isterler. Hymen hakiki deri çanta aranılan tüm özelliklere sahiptir. Hediye arayışı içerisinde olanların ise kurtarıcısı olmaktadır. Bir kadına hediye edilen Hymen hakiki deri çanta onda hep özel bir yere sahip olmanızı sağlayacaktır.