• GORGONS

İŞ DÜNYASI İÇİN TASARIM ÇANTALAR
Normal hayatta kombinlerin tamamlayıcısı kadın çantaları ne kadar popülerse iş hayatında da evrak çantaları hem erkek hem de kadınlar arasında o kadar popülerdir. Çanta tercihi karakterle ilgili ip uçları içerebilir. Sakin yapıda insanların düz, hareketli insanların bol detaylı çantalara yönelimi söz konusudur. Gorgons tasarımı çantalar ise her ruh ve kişilikteki insanlara hitap etmektedir. Kusursuz kalitede deri seçimi, özel, üzerinde düşünülmüş detaylar, geniş iç hacmi, kullanışlı iç cepler ve şık tasarımıyla iş dünyasında en çok tercih edilen çantalar arasındadır. Geniş iç hacmi sayesinde ayrı evrak ve ayrı laptop çantasına harcama yapmanızı ve taşımakta zorlanmanızı engeller. İşlevsel boyutları her iki amaç içinde uygundur. Modern tasarımları sevenler için Kronos ilk tercih edilen modellerin arasındadır.


Klasik ve ikonik sevenleri de düşünen Gorgons tasarımcıları Otus serisini tasarladı. Önden iki cepli, kilit sistemli Otus evrak çantası inovatif tasarım çizgisi ile klasik tarzın birleşiminden oluşmaktadır. Yine geniş iç hacmi ile hem laptop hem de evrak çantası olarak kullanabilirsiniz.

Gorgons sadece laptop&tablet çantası olarak kullanabileceğiniz sezonun trend renklerinden oluşan Pan serisini sizlerle buluşturmaktadır. Sade ve ergonomik tasarımıyla, içinde bulunan portatif kalem kutusu ve bir çok cep ve bölmesiyle ihtiyacınız olan alanı sağlar.