İŞ YEMEKLERİNİZİ EVDE DÜZENLEMENİZ İÇİN GEÇERLİ SEBEPLERİNİZ GORGONS'TAN


İş hayatının ayrılmaz bir parçası da yemeklerdir. İş ortaklarıyla samimi bağ kurmak isteyenler, işle ilgili sorunlara farklı bakış açılarıyla bakmak isteyenler, başarılarını kusursuz bir yemekle taçlandırmak isteyenler ve yeni kurulacak işler için ilk adımı atmak isteyenler için yemek masalarının tartışılmaz bir yeri vardır. Fakat konunun önemini ve karşıdakine verilen değeri yansıtacak masalar bulmak ve yaratmak çok zordur.

Gorgons tasarımcıları sizin hayata ve işinize verdiğiniz önemi yeni tasarımlarına yansıtarak her alandaki başarınızın yanında olmaya devam eden kreasyonlarla sessiz ortağınız olmaya devam etmektedir.

Dönüm noktalarınızın başlangıcı olan iş yemeklerini hazırlarken menünüz kadar hatta daha fazla masanın dizaynına önem verilir. Bunun nedeni ilk etkiyi kusursuz bir şekilde yaratılmak istenmesidir. Menü tamamlayıcı unsurdur. Gorgons tasarımı Danae Amerikan Servis kreasyonu masanıza yer verdiğinizde kullanacağınız her türlü ürünün parıldamasına olanak sağlayacaktır.Yunan Mitolojisinin en bilinen tanrısı olan Zeus'un eşi ve Perseus'un annesi olan Danae'den adını alan amerikan servis seti ihtiyacınız olan tüm detaylara sahiptir. Vegan derinin dayanıklılığına sahiptir. Alt kısmında kullanılan keçe detayı mobilyalarınızı korumaktadır. Danae Amerikan Servis kreasyonu içerisinde oval amerikan servis, çatal, bıçak, kaşık kılıfı, bardak altlığı ve peçete yüzüğü bulunmaktadır. Tabak ve bardak takımınız sade veya desenli olsa da masada istediğiniz sakinliği ve kaliteyi kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Yine Gorgons tasarımı olan peçetelik kreasyonu ile masanızda zerafetin uyumunu yakalayabilirsiniz. Stilinizin zarifliğinin keskin bir şekilde konuklarınıza geçmesini sağlayan Danae Amerikan Servis kreasyonu özel yemeklerinizin en değerli parçası olacaktır.