• GORGONS

KAHVE KEYFİNE DERİNLİK KAZANDIRAN TASARIMLAR


Kahve, bir çok kişinin uyandırma servisi, günün tatlı molası, yoğunluğa verilen ara ve buluşmaların kadim bahanesidir. Günümüzde kahve algısına bir çok modern alternatif getirilmiştir. Soğuk, aromatik kahveler bunlardan sadece bazılarıdır.

Gorgons tasarımcıları kahve gurmeleri için Leto ve İo koleksiyonunu tasarladı. Kahve içmenin hakkını verenler için tasarlanmış bu koleksiyonlarda, sıcak kahveyi soğumasını beklemeden tüketmek, kişisel tarzını yansıtan ürünler arasında karakteristlik bir imza atılması mümkündür. Stil sahibi kişiler farkında olarak ya da olmayarak hayatının her alanında stillerini yansıtırlar. Bardak tutacakları ise stilin dışarıya yansıyan en vurgulayıcı detaylarından birisidir.

Gorgons tasarımcıları, Leto ve İo Bardak Tutacağı koleksiyonunda taba, siyah ve kahverenginin asilliğini vegan deri ile üzerine yansıtarak devamlı kullanacak eşsiz ürünlere imza atmakla kalmayıp çevre konusunda duyarlılıklarını ve sıfır atık felsefelerini bir kez daha vurgulamışlardır.

Leto Bardak Tutacağına eklenilen askı detayı kahvenizi taşımanıza yardımcı olmaktadır. Dilerseniz askı detayını ekleyip çıkaracağınız düğme detayları da mevcuttur.


İo Bardak Tutacağında ise sadelik tercih edenlere yönelik tasarım yapılmıştır.

İki tasarımda da yer alan düğme detayı ile her türlü genişlik ve türde bardak üzerinde kullanıma imkanı sunmaktadır.

Eğer farklı bir hediye arayışındaysanız özel tasarım Leto ve İo bardak tutacağı koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Hediye edeceğiniz kişinin ismine özel olarak bu harika tasarımlarda yer verebilirsiniz.