OTEL DEKORASYONUNA ÖZEL BEŞ YILDIZLI GORGONS TASARIMLARI


Gorgons tasarımcılarının özenle tasarladığı, her biri el yapımı olan, doğaya dost üretim felsefesine bağlı, kullanıldığı mekana sıcaklık katan tasarımları sadece ev ve ofislerde değil yaşamın var olduğu her alanda keyifle kullanılmaktadır.

Sadeliğin şıklığını yansıtan hazırlanmış ve hazırlanmakta olan koleksiyonlar, misafir memnuniyeti odaklı konaklama işletmelerinin aradıkları işlevselliği ve kalite anlayışını da fazlasıyla karşılamaktadır.Hizmet odaklı konaklama işletmelerinin içerisinde yer alan her yerde rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlarda, işletmenin isteğine bağlı olarak ürünün üzerinde konaklama alanının ismine yer verebilir, iç dekorasyonuna uygun renklerle son dokunuşları yapabilirsiniz.

Gorgons tasarım ürünleri lobide, sudan etkilenmeyeceği için banyo ve lavobolarda, standart, süit odalarda ve kral dairesinde, otel barında, toplantı salonlarında, odalar içerisinde ki çalışma bölümünde, restoranında ve konaklama işletmesi içerisinde yer alan her alanda rahatlıkla kullanılabilme özellikleri taşımaktadır.


Özellikle iş amaçlı seyahat edenler için konaklama hizmeti aldığı alanın çalışmak için düzenlenmiş olduğu bölüm çok önemlidir. Çalışmaya uygun ortam verimli zaman yönetimiyle doğrudan orantılıdır. Gorgons masa matı koleksiyonu ile gereksiz detaylara yer vermeden istenilen izlenimi kolayca yansıtabilirsiniz.

Yine peçetelik, kumandalık, amerikan servis, bardak tutacakları ve bir çok ürünüyle dekorasyona derinlik katabilirsiniz.


Otelde konaklama yapan vip misafirlerinizin konaklama deneyimini unutmasını engelleyecek, tekrardan konaklama yapmasını sağlayacak ve zevkinizi yansıtacak, misafirin isminin yer aldığı evrak ve laptop çantaları ise doğru hediye tercihi olmaktadır.