• GORGONS

UÇ FARKLILIKLARIN BULUŞMASI VEGAN DERİ DETAYLI KEÇE KUTULAR


Kutular eşyaların saklanması, dağınıklığın toplanması, depolama alanı yaratması için kullanılan genellikle karton ve mukavvadan üretilmiş ürünlerdir.

Gorgons tasarımcıları kutu algısını değiştirecek bir tasarıma imza attılar ve birbirine tamamen tezat olan keçe ve deri ürünlerini kullanarak mükemmel bir uyum yakaladılar. Hestia Junior Keçe Kutu koleksiyonu fonksiyonel iç hacmi, şık tasarımına eklenen vegan deri detayı ile depolama alanlarınızı dekorasyonunuzu da tamamlayacak parçalar haline getirdi.İsterseniz bitki saksılarını içlerine yerleştirebilir, isterseniz dergi ve gazetelik olarak kullanabilir isterseniz hobi malzemelerinizin bir arada olmasını sağlayabilirsiniz.Daha büyük keçe kutuya ihtiyaç duyuyorsanız tasarımcılarımız onu da düşündü.


Hestia Keçe Kutu 30 x 30 x 30 cm ebatlarında tasarlanmıştır. Banyoda havlularınız için, saç ürünlerinizi güvende tutmak için dilerseniz çekmecelerde zarar gören eşyalarınız için dilerseniz de çocuk odasında bulunan oyuncakları toplamak için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kutuları depolamak için fazladan bir alana olan ihtiyacın tamamen ortadan kaldırmasını sağlayan Hestia Keçe Kutular sahip olduğunuz alanı hem genişletecek hem de dekoratif görüntüsüyle sıcak bir ambiyans yaratacaktır.