• GORGONS

UYUM SEVENLERİN FAVORİSİ MELES


En çok zaman geçirilen ofis ve evlerde kullanılan ürünler stilin doğal göstergesidir. Çalışma temposuna uzun süre dayanacak, odaklanma sorunu yaşatmayacak tasarımlarsa herkesin ortak tercihidir. Evde çalışmak odaklanma sorununun en çok yaşanıldığı mekanlardan bir tanesidir. Ofis ortamının çalışma alanı, ev ortamının dinlenme alanı olarak zihne kodlanması evde çalışırken algıların karışmasına neden olmaktadır.

Gorgons tasarımcıları taşınabilir Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı tasarımıyla yaşanabilecek iki soruna köklü bir çözüm getirmiştir. Aynı renk ve detaylarla tasarlanmış masa matı ve laptop kılıfı uyum sevenler için bulunması zor olan bir tasarımdır. Özel olarak yaptırmak fazladan maaliyet ve zaman kaybı olacak bu uyumlu tasarım bir çok kişinin en sevdiği tasarım olarak ön plana çıkmaktadır.

Evde çalışmak isteyenler içinse ofis masasında olduğu hissini yansıtacak kolaylıkta taşınabilen Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı her alanda çalışmaya hazır bir ambiyans yaratmaktadır. Gorgons tasarımcılarına bu tasarımda ilham olan Meles, Yunan Mitolojisinde Nehir Tanrısının adıdır. Tasarımı kişiselleştirmek isteyenler Gorgons tasarımcılarıyla iletişime geçerek isimlerinin yer almasını sağlayabilme şansına sahiptirler. Hediye olarak tercih edildiğinde ise hediye edilen kişi tarafından uzun yıllar hiç unutulmayacak ve her zaman keyifle kullanılacak bir tasarım olarak eşsiz bir hediye olacaktır.


Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı klasik tasarımların dışında modern ve sade tasarımıyla her zevke hitap etmektedir. Yumuşak yüzeyli vegan deri, antik pirinç aksesuarlarla el yapımı olarak tasarlanan Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı'nın pembe, bej, vizon ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Gorgons her tasarımında olduğu gibi Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı tasarımında da işlevselliğin ve görselliğin sınırlarını zorlayarak eşsiz bir ürün geliştirmiştir. Şarj aleti, mouse ve not defteri yerleştirilebilen alan ise kullanım kolaylığını fazladan depolama alanı olarak sunmaktadır.

Meles Masa Matı & Laptop Kılıfı'na sahip olan kişiler istedikleri her alanı profosyonel bir çalışma alanına dönüştürebilmektedir.