YAT VE KARAVAN DEKORASYONUNA GORGONS DOKUNUŞUYat ve karavan dekorasyonu alanı kullananların konforuyla doğrudan orantılıdır. Gerek yat ile gerek karavan ile seyahat edenler evlerindeki konforun devam etmesini isterler. Bu isteğe bağlı olarak yat ve karavan sahipleri dekorasyon ürünlerini seçerken çok özen gösterirler.

Gorgons tasarımları yat ve karavan içerisinde tercih edildiğinde kaliteli duruşu, işlevselliği ve modern tasarımından dolayı dekorasyonu tamamlayıcı ve özen gösterildiğinin imzası olarak tercih edilen ürünlerin en başında yer almaktadır.

Gorgons tasarımları üzerinde isteğinize bağlı olarak yat ve karavanınızın ismine yer verme özelliğiyle dekorasyonu kişiselleştirmenize imkan sunmaktadır.

Gorgons tasarımcıları, evinizden uzaktayken evinizdeki kadar muazzam masalar hazırlamanıza olanak sağlayan amerikan servis koleksiyonu, ihtiyaç duyulan her alanda yer verebileceğiniz peçetelik koleksiyonu, kumanda, dergi okurken kahve içmek için alan yaratan kumandalık koleksiyonu, her şeyin derli toplu olmasını sağlayan eşsiz keçe kutu koleksiyonu, kahve içmenin hazzına eşlik eden bardak tutacağı koleksiyonu ile yat ve karavan içerisinde keyifle zaman geçirmeniz için gerekli olan tüm ürünleri özenle tasarlamaya devam etmektedirler.